Každým pádom osobnosť

Pozrite si galériu inšpiratívnych žien, ktorých sme sa spýtali rovnakých 6 (pádových) otázok. Sú medzi nimi dámy zo sveta IT, biznisu, športu aj umenia. Zistite, či majú spoločné ešte niečo, okrem toho, že našli svoju vášeň, ich práca ich napĺňa a sú to ženy s veľkým Ž.

Každým pádom osobnosť

Zuzana Berová

je autorkou učebníc matematiky, didaktických videí, pomôcok a kníh pre učiteľov. Je spolumajiteľkou vydavateľstva LiberaTerra, ktoré vydáva učebnice a pracovné zošity pre základné a stredné školy, didaktické pomôcky a knihy zamerané na osobný rozvoj a beletriu.

Čítaj viac »
Každým pádom osobnosť

Michala Hrnčiarová

zakladateľka a výkonná riaditeľka dvoch bratislavských coworkingov – Coworking Cvernovka a Kolabo Coworking a predsedníčka občianskeho združenia KOLABO o.z., kde rozvíjajú budúcich sociálnych inovátorov a presadzujeme zlepšenie podmienok žien na trhu práce.

Čítaj viac »
Každým pádom osobnosť

Eva Eleková

hráčka a trénerka plážového volejbalu. Hrá tento šport poloprofesionálne, ale chodí na slovenské a európske turnaje. Okrem toho pracuje ako trénerka hobby hráčov, mládeže, a organizuje tréningové campy.

Čítaj viac »
Každým pádom osobnosť

Lujza Bubánová

Start-upistka telom i dušou stojí za niekoľkými projektami, ktorých spoločným menovateľom je biometria, umelá inteligencia a emócie.

Čítaj viac »
Každým pádom osobnosť

Markéta Lukáčová

Po delším pobytu v Anglii a šestiletém působení ve vzdělávací nadaci G.Sorose (OSF) na pozici “Program coordinator” založila v roce 2001 soukromé STUDIO TVOŘIVOSTI SVĚTLUŠKA. Je lektorkou, autorkou 5 knih s výtvarnou tématikou, spolupracuje s řadou kreativních časopisů. Od roku 2010 provozuje kamennou prodejnu a E-shop s výtvarnými potřebami. V roce 2012 se její firma stala výhradním zastoupením belgické firmy Powertex. Zároveň pro tuto firmu působí pro ČR a SR na pozici TTT (Train the Trainer). Více na www.lukacova.eu. A i nadále se snaží být dobrou vnučkou, dcerou, manželkou, maminkou a člověkem…

Čítaj viac »
Každým pádom osobnosť

Ivana Šáteková

je umelkyňa, maliarka, grafička, ktorá vystavovala svoje diela nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Je členka kresliarskeho tria Dzive a spolupracuje na časopise pre deti Bublina. Vo svojej tvorbe veľmi otvorene, no s nadhľadom a humorom adresuje našu dobu a spoločenské otázky. Pri tom všetkom stíha byť aj dvojnásobnou mamou a inšpiratívnou ženou.

Čítaj viac »