Predstavujeme našich podporovateľov

V lýceu sa snažíme o spoluprácu s inšpiratívnymi ľuďmi či firmami. Radi vám ich postupne predstavíme, lebo z prepájania toho dobrého, čo sa u nás deje máme obrovskú radosť.

Eva sa dlhodobo venuje transformačnému a systematickému rozvoju ľudí, preto z vlastnej skúsenosti vie, aký dôležitý je celistvý prístup.

Budovať svoj úspech, zároveň vytvárať aj spokojný a naplnený život je v súčasnosti obzvlášť veľkou výzvou.

Pre mladých ľudí sa ponúka množstvo príležitostí, ale aj pascí na ich ceste. „Ukotvenosť“ v sebe cez sebapoznanie a seba-prijatie je základom pre ich harmonický rozvoj - rozvoj ich plného potenciálu, vnútornej sily a stability v živote.

Koncept Lýcea C. S. Lewisa vnímam ako holistický prístup k vzdelávaniu mládeže, ktorý reaguje na aktuálne potreby doby - integruje moderné technológie, kreativitu, podnikavosť na báze ľudských hodnôt. Prajem veľa úspechov!